Hakkımızda

 Elit tarım, özel gübreler statüsünde sektörün öncü kuruluşlarındandır. Sektörde yaklaşık 27 yıldır bitki besleme grubu üzerinde faaliyet gösteren bir firmadır. Elit Tarım’ın kurulduğu ilk yıllarda örtü altı yetiştiriciliği Türkiye’de yeni yeni yaygınlaşıyordu ve çağdaş sulama sistemleri henüz uygulanmıyordu. Böyle bir ortamda faaliyete geçtikten kısa bir süre sonra Türkiye için bir ilki hayata geçirdik ve sıvı organik gübre üretimine başladık tarihte böyle geniş çapta bir üretim, gübre üretim sektörü için bir ilkti. O gün ki kalitemizden hiç bir ödün vermeden sektöre adımızı altın harflerle yazdırdık.


 Elit tarım olarak gerçekleştirdiğimiz, bu atılımla birlikte temel prensiplerimizi;

1. Üretimde kalite,

2. Doğruluk ve dürüstlük,

3. Güven,

4. Devamlılık,

5. Üretici memnuniyeti,


 Olarak belirledik. İste bu 5 ilkeden Elit Tarım olarak bugüne kadar taviz vermedik. İşe baslarken taşıdığımız amatör ruh ve heyecanımızı bugünde taşıyor ve 27 yıldır aynı ilkelerle üretim yapıyoruz. İşte bu ilkelerimiz sayesinde Elit Tarım markaları sektöre yön vermekle kalmayıp aynı zamanda farklı marka ürün olsa dahi bizi markalarımızla anılıp öyle tanıtılmaktadır. (NOF, COPLEX, ORMİN K …) İşte bu da Elit Tarım’ın en büyük gururudur.


Kendi öz sermayemiz ile tamamen yerli malı kullanarak ürettiğimiz ürünlerde kaliteye çok önem vermekteyiz. Sektörde kalite ve güvene dayalı üretim anlayışının yerleşmesi konusunda üzerimize düsen görevi yapmaya çalışmaktayız.

 

  Simdi artık 35 ürünlük yelpazemizle ve ülke tarımına yaptığımız katkının mutluluğuyla yeniden merhaba diyerek el ele ve başarılarla yolculuğumuza devam etmek en büyük amacımız.

Hakkımızda